fbpx

“Met video’s kan ik mensen hun yogamoment blijven aanbieden”

5 minuten lezen
Esther van Solide Yoga

Er worden steeds meer video’s verkocht via Eversports Manager. Voor Esther van is het een manier om in contact te blijven met haar community. Zij vind het belangrijk dat mensen, vooral in deze tijd, aan yoga kunnen blijven doen. Wij vroegen haar hoe ze aan de slag is gegaan met video on demand voor haar studio.

webinar_eversports
*Beperkte plekken beschikbaar*

Sinds wanneer bieden jullie video’s aan in de videotheek?

“We zijn begonnen met video toen Eversports Manager de functie voor het eerst aanbood. We waren toen zelfs lid van het testpanel!”

“Terwijl de videotheek ‘gebouwd’ werd, ben ik onmiddellijk begonnen met lessen opnemen. Ik heb toen ook een database opgezet voor mijn website solideyoga.nl. Af en toe zette ik een video online, om te zien of er interesse was.”

Waarom zijn jullie aan de slag gegaan met video’s?

“Ik zie het als mijn missie om ervoor te zorgen dat mensen yoga kunnen blijven beoefenen. Zeker omdat mensen thuis werken, in quarantaine zitten of zich niet helemaal veilig voelen om naar een groepsles te komen.”

“Vooral bij de gevoelens die deze tijd heel heersen, is yoga erg belangrijk. Stress, eenzaamheid, … de mentale impact van de pandemie is enorm. Daarom vind ik het mooi om mensen hun yogamoment te kunnen blijven aanbieden, ongeacht de situatie. Met yoga onderhoud je lichaam en geest.”

“De mensen hebben nu iets nodig. Vooral nu is het belangrijk om die balans en kalmte te kunnen bewaren. Ik wil dat graag kunnen blijven aanbieden, en dat kan dan in dit geval online.”

Gratis e-book video on demand: lees in dit e-book waarom video on demand relevant is, wat de voordelen zijn en hoe je aan de slag gaat. Gratis downloaden

Welke voordelen hebben jullie leden aan de video’s?

“Wanneer je meer mogelijkheden kunt aanbieden als bedrijf, is dat niet alleen interessant voor je klanten. Het is ook interessant voor je inkomsten. Het vraagt natuurlijk wel wat aandacht. Vooral het promoten van de video’s is belangrijk.”

“Tegenwoordig hebben mensen een grote keuze aan online mogelijkheden. Toch merk ik dat mensen zich bij ons hechten aan een bepaalde docent. En daar zie ik met video on demand dan ook een voordeel: we blijven in contact met onze leden.

“Met de video’s kunnen onze leden yoga blijven beoefenen, ook al is de studio gesloten door bijvoorbeeld een lockdown. Video’s zijn ook een goede oplossing, bijvoorbeeld voor mensen die in quarantaine zitten.”

“Maar ieders thuissituatie is natuurlijk anders. Je moet telkens een plekje in huis kunnen vinden waar je in alle rust yoga kunt beoefenen. Dan is het fijn dat mensen lessen kunnen boeken wanneer het hen uitkomt, los van het lesrooster.”

Waarom zijn jullie aan de slag gegaan met video’s?

“Ik zie het als mijn missie om ervoor te zorgen dat mensen yoga kunnen blijven beoefenen. Zeker omdat mensen thuis werken, in quarantaine zitten of zich niet helemaal veilig voelen om naar een groepsles te komen.”

“Vooral bij de gevoelens die deze tijd heel heersen, is yoga erg belangrijk. Stress, eenzaamheid, … de mentale impact van de pandemie is enorm. Daarom vind ik het mooi om mensen hun yogamoment te kunnen blijven aanbieden, ongeacht de situatie. Met yoga onderhoud je lichaam en geest.”

“De mensen hebben nu iets nodig. Vooral nu is het belangrijk om die balans en kalmte te kunnen bewaren. Ik wil dat graag kunnen blijven aanbieden, en dat kan dan in dit geval online.”

Wat zijn de voordelen van video on demand?

“Wanneer je meer mogelijkheden kunt aanbieden als bedrijf, is dat niet alleen interessant voor je klanten. Het is ook interessant voor je inkomsten. Het vraagt natuurlijk wel wat aandacht. Vooral het promoten van de video’s is belangrijk.”

“Tegenwoordig hebben mensen een grote keuze aan online mogelijkheden. Toch merk ik dat mensen zich bij ons hechten aan een bepaalde docent. En daar zie ik met video on demand dan ook een voordeel: we blijven in contact met onze leden.

“Met de video’s kunnen onze leden yoga blijven beoefenen, ook al is de studio gesloten door bijvoorbeeld een lockdown. Video’s zijn ook een goede oplossing, bijvoorbeeld voor mensen die in quarantaine zitten.”

“Maar ieders thuissituatie is natuurlijk anders. Je moet telkens een plekje in huis kunnen vinden waar je in alle rust yoga kunt beoefenen. Dan is het fijn dat mensen lessen kunnen boeken wanneer het hen uitkomt, los van het lesrooster.”

Gratis e-book video on demand: lees in dit e-book waarom video on demand relevant is, wat de voordelen zijn en hoe je aan de slag gaat. Gratis downloaden

Hoe maken jullie video’s om aan te bieden via Eversports?

“We hebben even moeten zoeken naar een goede opstelling. In onze studio hebben we twee lesruimtes. De eerste ruimte is net iets te donker om goede video’s in te maken. Voor deze ruimte hebben we speciale studiolamp aangeschaft. Onze tweede lesruimte heeft wel goede plafondverlichting.”

“Video’s die we aanbieden in onze videotheek, nemen we op met een Samsung Galaxy S20. De opnames gebeuren tijdens bijvoorbeeld een online les. Via de webcam zenden we de les uit via livestream. Daarnaast staat dan de S20. De videokwaliteit van de smartphone is veel beter. Deze gebruiken we dan ook liever in de videotheek.”

“Het is wel een beetje passen en meten. Al deze video-apparatuur neemt een hele lesplek in.”

“Vervolgens bewerken we de video op de smartphone en laden we hem op naar YouTube. Daar publiceren we de video als ‘unlisted’. Vervolgens kunnen we via deze link de video aanbieden in onze Eversports videotheek.”

Hoe promoten jullie de video’s?

“Ik heb een marketingachtergrond. De invloed van social media en nieuwsbrieven vind ik belangrijk.” 

”Een keer per maand stuur ik een nieuwsbrief naar mijn leden. In die e-mail probeer ik een passende slogan, niet al te veel tekst en buttons te gebruiken. De mails zijn zodanig opgesteld dat het mensen naar mijn website willen bezoeken.”

“Op social media promoot ik mijn lessen op verschillende manieren. Zo doe ik vaak een persoonlijk update, waarbij ik zelf ook in beeld kom. Of ik maak een mooie banner of een filmpje. Zo maak je de berichten wat pakkender.”

Download ons e-book over video on demand!

Wil je net zoals Esther video’s aanbieden met jouw studio? In ons e-book ‘Video on demand voor studio’s: de ultieme gids’ kom je alles te weten! We bespreken waarom video on demand juist nu belangrijk is, wat de voordelen zijn en hoe je aan de slag gaat. Bovendien is dit e-book helemaal gratis te downloaden! Ontvang vandaag nog jouw gratis exemplaar!

Gratis e-book video on demand: lees in dit e-book waarom video on demand relevant is, wat de voordelen zijn en hoe je aan de slag gaat. Gratis downloaden

Wil je graag meer weten over Eversports Manager? Plan dan een demo in met een van onze experts. We beantwoorden met plezier al jouw vragen!

Boeking software voor jouw studio

Besteed je te veel tijd aan administratie, klantenbeheer en boekhouding? Heb je het idee dat het allemaal sneller en eenvoudiger kan? Maak jouw studio tot een succes! Ontdek Eversports Manager nu!

backend eversports

Bespaar wekelijks tot 10 uur werk door het automatiseren van facturen, boekingen en communicatie. De Eversports Manager biedt je een complete stack van management, financiële en marketing tools om jouw bedrijf een boost te geven. En niet te vergeten toegang tot de Eversports app.

Bespaar wekelijks tot 10 uur werk door het automatiseren van facturen, boekingen en communicatie. De Eversports Manager biedt je een complete stack van management, financiële en marketing tools om jouw bedrijf een boost te geven. En niet te vergeten toegang tot de Eversports app.

Deel een artikel

Aanbevolen artikelen

[sidebar id="sidebar-1"]
Eversports Manager Logo